Ķīnas A.I. Olimpisko spēļu reportieris varētu aizstāt žurnālistus

$config[ads_kvadrat] not found

beatmania IIDX 21 SPADA Elektrick U-Phoria SPA プレイ動画

Anonim

Žurnālisti, sāciet atjaunināt jūsu LinkedIns - A.I. reportieris aptvēra olimpiskās spēles par vienu ziņu dienestu Ķīnā, un tas nebija slikti.

Jaunais robots pieņem darbā Toutiao jaunumi, meklētājprogramma, varēja saražot gandrīz 40 rakstus dienā. Rio 2016 spēļu divu nedēļu laikā Xiaomingbot radīja satriecošu 450 gabalu.

Tas ir iespaidīgs, taču šie stāsti ir diezgan pamatīgi. Ņemiet vienu par Wang Yihan sieviešu badmintona spēli pret Karin Schnaase. Šeit ir pirmās divas rindas (tulkojis Kvarcs no ķīniešu):

Ķīnas Wang Yihan uzvarēja. Spēle ilga 46 minūtes, pasaules rangs Nr.2 Wang spēlēja pret pasaules rangu Karin Schnaase. Wang beidzot uzvarēja Olimpisko spēļu badmintona sieviešu singli ar divām spēlēm.

Tagad salīdziniet pirmās divas rindiņas Wall Street Journal Stāsts par P.V. Sindhu saskaras ar Nozomi Okuhara badmintona sieviešu singli:

Pēc dienas, kad cīnītājs Sakshi Malik ieguva Indijas pirmo medaļu Rio olimpiskajās spēlēs, badmintona spēlētāju P.V. Sindhu nodrošināja vēsturisku medaļu šai valstij, uzvarot sieviešu sieviešu ceturtdaļfinālos. 21 gadus vecais indiāņu spēlētājs uzvarēja Japānas Nozomi Okuhara 21-19, 21-10, pusfinālā spēlē, kurā dominēja smashes un pilienu šāvienu torrentu.

Liela atšķirība, vai ne? Tomēr Xiaomingbot varēja uzrādīt iepriekš minēto stāstu divas minūtes pēc spēles beigām, ko daudzi cilvēki, iespējams, spētu sasniegt.

A.I. lēnām atrodot ceļu vairākās nozarēs, atdarinot izvēlētu skaitu ikdienišķu darbu, lai nodrošinātu pieņemamu rezultātu. Šomēnes students Joshua Browder atklāja jaunu tērzēšanas advokātu, kurš varētu izskaidrot cilvēkiem savas tiesības uz mājokli, lai palīdzētu izvairīties no bezpajumtniecības. Pašceļojoši kravas automobiļi, kas izmanto mašīnu, lai kartētu ceļu, galu galā var aizstāt daudzus kravas automašīnu vadītājus. Pat Saullēkts Īsā filma, ko rakstījis A.I., var kādu dienu atcerēties kā mašīnu nomaiņu, kas aizvieto skriptu rakstītājus.

Protams, žurnālistiem, kas raksta īsu, vienkāršu kopiju, var būt iemesls uztraukties. Bet tagad, šķiet, ka Xiaomingbot nespēj pilnībā saskanēt ar māksliniecisko noskaņu, ko cilvēka rakstnieki var dot stāstiem.